Niečo o nás

Vitajte na stránke jogového štúdia Samadhi joga. Zakladateľkou štúdia je Mgr. Slavka Stráňaiová,  vzniklo v septembri 2012. Štúdio je dlhodobým projektom a snom jeho zakladateľky a vzniklo ako túžba a zároveň potreba ponúknuť študentom jogy kvalitnú a mnohostrannú výučbu.  

Cieľom štúdia je poskytnúť klientom oázu pokoja, miesto, kde si môžu bezstarostne oddýchnuť, zregenerovať sa a zabudnúť na každodenný vír starostí vonkajšieho sveta. Miesto, kde môžu upokojiť svoju myseľ a pracovať so svojím telom tak, aby sa cítili sviežo, zdravo a plní energie. 

Štúdio jogy ponúka kurzy aj samostatné (otvorené) hodiny, ktorých je možné zúčastniť sa aj bez absolvovania kurzu. Absolvovanie kurzu je však odporúčané z dôvodu získania potrebných základných informácií a praxe v cvičení jednotlivých asan. Cvičenie jogy je dlhodobý, pre mnohých i celoživotný proces. Preto by sa v učení malo postupovať pomaly a precízne. Joga nie je šport, je to štýl života, vášeň, zábava, cesta po ktorej každý kráča ako samostatná inividualita. Takýto prístup vám bude ponúknutý aj zo strany vašej inštruktorky. V jogovom štúdiu Samadhi joga sú rešpektované individuálne potreby každého klienta a nim bude prispôsobená aj výučba v rámci možností každej hodiny.

V štúdiu jogy Samadhi joga sa vyučujú kurzy a pravidelné hodiny jogy pre deti (od 3 do 6 rokov), mamičky s bábätkami, tehotné mamičky, dospelých (kurz), dospelých (otvorené hodiny) a restoratívna joga (s liečebnými účinkami). Na základe požiadavky klienta je možné dohodnúť si s inštruktorkou individuálne hodiny pre jednotlivcov. Štúdio jogy poskytuje aj thajskú jogovú masáž.

V štúdiu jogy sa okrem samotnej výučby jogy organizujú aj rôzne workshopy, prednášky a zaujímavé stretnutia. Informácie o nich budú vždy vopred zverejnené.

Štúdio jogy Samadhi joga je centrum pre ľudí, ktorí majú radi jogu, vzdelávanie, zábavu, priateľov, tešia sa zo života, alebo sa to chcú naučiť. Každý klient je vítaný vstúpiť bez ohľadu na povolanie, pohlavie, identitu, či problémy a starosti, ktoré každého z nás dotvárajú vo vonkajšom svete, v ktorom žijeme.  Vo svete skutočnej jogy neexistujú kreditné karty, účty, plány a termíny, je v ňom iba čisté JA.

Do budúcnosti sú v Samadhi jogovom štúdiu plánované nové projekty, ktoré prinesú študentom  nové zážitky a skúsenosti. Veríme, že v mnohom budeme jedineční a prví :-) . Príďte sa presvedčiť.